Inkontineční pomůcky

TENA je výrobce a dodavatel inkontinenčních pomůcek pro ženy, muže i děti ve všech věkových kategoriích. Nabízíme pomůcky pro všechny stupně úniku moči, inkontinenční vložky, absorpční a plenkové kalhotky pro dospělé, absorpční podložky a produkty péče o pokožku. Snažíme se o zlepšení kvality života všech pacientů trpící inkontinencí, a proto neustále vyvíjíme a zdokonalujeme veškeré inkontinenční pomůcky.

TENA Lady – inkontinenční vložky pro ženy

Inkontinenční pomůcky TENA Lady jsou určené pro lehký až střední stupeň inkontinence. Svojí diskrétností, anatomickým tvarováním a možností výběru z 8 různých velikostí absorpcí se TENA Lady stává ideálním řešením pro Vás. Bez ohledu na to, který stupeň inkontinence Vás trápí, Vám TENA dokáže dodat potřebnou sebedůvěru pro plnohodnotný život.

Kliknutím na konkrétní produkt si můžete přečíst bližší informace:


TENA Men – inkontinenční vložky pro muže

Inkontinence není problémem pouze žen. Úniku moči postihuje i mnoho mužů, často souvisí s problémy s prostatou, anebo se vyskytuje v souvislosti s onemocněním. Inkontinenční pomůcky TENA Men jsou vyvinuté speciálně pro muže. Jsou anatomicky tvarované, aby se pohodlně a bezpečně přizpůsobily mužskému tělu. Výrobek TENA Men je velmi diskrétní. 

Kliknutím na konkrétní produkt si můžete přečíst bližší informace:


TENA Lady Pants – natahovací absorpční kalhotky

Jedinečné natahovací absorpční spodní prádlo, které vypadá a obléká se jako běžné spodní prádlo. Díky anatomickému tvaru a střihu tyto inkontinenční pomůcky perfektně kopírují ženské tělo, a zaručují tak dokonalou ochranu a diskrétnost. Jsou vyrobené z jemného a elastického materiálu pro extra pohodlí během nošení. Vysoce absorpční jádro zajišťuje pocit bezpečí. Systém kontroly zápachu Odour Control™ pohlcuje jakýkoliv zápach.

Tena Lady Pants pro ženy jsou dostupné ve 2 absorpčních savostech. Pro bližší informace klikněte na konkrétní výrobek:

Pro muže je určen výrobek TENA Men Protective Underwear Level 4:


TENA Pants – natahovací absorpční kalhotky

Natahovací absorpční kalhotky TENA Pants jsou určené hlavně pro mobilní uživatele se středním až těžkým únikem moči. Jejich výraznou předností je jednoduchost použití a přiléhavý tvar, který poskytuje maximální diskrétnost. Oblékají se jako spodní prádlo a po použití je stačí na straně natrhnout, sundat a zahodit do koše. Kalhotky jsou plně prodyšné a díky ConfioFit™ výborně sedí na těle a jsou příjemné na nošení.

Tena Pants jsou dostupné ve 3 absorpčních savostech. Pro bližší informace klikněte na konkrétní výrobek:


TENA Flex – absorpční kalhotky

TENA Flex inkontinenční pomůcky jsou absorpční kalhotky nové generace pro všechny, kteří trpí středním až těžkým únikem moči. Jejich hlavní výhodou je unikátní rychloupevňovací pás, který výraznou měrou zjednodušuje a ulehčuje nasazování. TENA Flex jsou vhodné pro mobilní i nemobilní uživatele. Mobilní uživatel si může pomůcku nasadit sám bez cizí pomoci. TENA Flex mají tvar, který ponechává volné boky, tím pádem je pokožka méně zakrytá a nedochází k jejímu zbytečnému podráždění.

TENA Flex jsou dostupné ve 3 absorpčních savostech. Pro bližší informace klikněte na konkrétní produkt:


TENA Slip – plenkové kalhotky pro dospělé

TENA Slip jsou klasické plenkové kalhotky pro dospělé s maximální absorpční schopností a ochranou určené pro střední až těžký stupeň inkontinence. Inkontinenční pomůcky TENA Slip jsou vhodné především pro nemobilní pacienty vyžadující asistenci. Jsou vhodné i pro použití při fekální inkontinenci. Nová prodyšná vrstva Air Dry Layer™ při stejné absorpci zabezpečí přirozené a zdravé prostředí pro pokožku, a tím výrazně snižuje riziko kožních problémů.

Inkontinenční pomůcky TENA Slip jsou dostupné ve 4 absorpčních savostech. Pro bližší informace klikněte na konkrétní produkt:


TENA Comfort – vložné pleny pro dospělé

Vložné pleny TENA Comfort jsou anatomicky tvarované pro bezpečnost a maximální pohodlí. Tato inkontinenční pomůcka se dodává ve 4 stupních savosti a je určena k použití společně s fixačními kalhotkami TENA Fix, které je možné opakovaně prát (až 30 krát).

Pro bližší informace o jednotlivých velikostech klikněte na konkrétní produkt:


Doplňkový sortiment – produkty a pomůcky TENA pro ošetřování a péči o pokožku

Kromě inkontinenčních pomůcek nabízíme dále produkty péče o pokožku a pomůcky TENA, které se používají k ošetřování podrážděné a namáhané pokožky inkontinentních klientů. Díky speciálnímu složení jednotlivých výrobků, či praktickému a rychlému použití, získáte kvalitní péči o pokožku. Ošetřovatelům v pečovatelských a zdravotnických zařízeních či ošetřovatelům v domácnosti šetří náklady a čas. Ochranné podložky TENA slouží jako doplňková ochrana lůžka.

Doplňkový sortiment TENA zahrnuje:

Sortiment výrobků značky TENA rozdělený podle použití dané inkontinenční pomůcky a stupně postižení inkontinencí naleznete na této stránce: produkty dle absorpce - inkontinenční vložky, pleny pro dospělé a plenkové kalhotky pro dospělé.

Informace o léčbě inkontinence, rady a tipy při inkontinenci Vám přinášíme v článku: Léčba inkontinence.