Jak Vám může TENA pomoci?

Pro každé dítě je klíčem ke štěstí a úspěchu především sebedůvěra. Také z tohoto důvodu je pro děti od určitého věku nepříjemné používat ochranné plenky. Mají za to, že tyto výrobky upozorňují na jejich problémy s inkontinencí a že jsou 'nedospělé' a příliš 'dětské'.

Informace o úhradách zdravotními pojišťovnami

Klikněte pro bližší informace

Bez citlivého přístupu se může oslabovat jejich sebedůvěra a to může následně vést k jejich vyčleňování z kolektivu. Proto je velice důležité ujistit děti, že vše je v pořádku, že podobnými potížemi trpí mnoho dětí jejich věku a že samovolný únik moči je s největší pravděpodobností něco, z čeho vyrostou.

Jejich hlavní starostí bude únik moči. Vaší starostí, jako jejich rodičů a pečovatelů, bude jejich fyzické a psychické pohodlí. Zároveň budete pevně doufat, že již brzy si budete v noci všichni užívat klidný spánek.

Z těchto důvodů se naše speciální výrobky snaží rozjasnit tvář nejen dětem, ale i těm, kdo se o ně starají. 

Kde získám informace o výrobcích TENA?

Výrobky a jejich podrobný popis naleznete na našich stránkách. Můžete přímo nahlédnout do oddílu Výrobky na těchto stránkách v části Pavilon výrobků. Můžete nás též kontaktovat on-line nebo volat na naši bezplatnou TENA infolinku: 800 770 700 (po - pá: 9 - 13hod.)

Zde si můžete stáhnout aktuální informační brožuru s přehledem výrobků na střední až těžkou inkontinenci.

Pokud nemáte k dispozici aplikaci Adobe Acrobat Reader, můžete si ji stáhnout zde.