Co je nového

Představujeme Vám novinky a nové výrobky značky TENA.

TENA Pants Plus XX Small

rozšířili jsme sortiment natahovacích plenkových kalhotek TENA Pants Plus o velikost XX Small, která je vhodná pro děti nebo velmi štíhlé osoby (obvod přes boky 40 - 70 cm). Více informací zde.

TENA Flex

poslední inovací plenkových kalhotek TENA Flex je ComfiStretch™, jedná se o "chytrou" elastickou část upevňovacího pásu, která jemně pruží do délky i do všech ostatních směrů. Kopíruje tak přesně pohyby těla a zvyšuje pohodlí. 

TENA Slip

Plenkové kalhotky TENA Slip jsou určeny pro střední až těžkou inkontinenci. Poskytují maximální ochranu díky absorpčnímu jádru a barevnému indikátoru vlhkosti, který upozorní na nutnost výměny pomůcky. Nyní díky povrchové úpravě Feel Dry™ zajišťují rychlejší absorpci moči. TENA Slip Plus jsou k dispozici i ve velikostech Extra Small, které jsou vhodné pro děti. Více informací naleznete zde

TENA Flex

TENA Flex jsou plenkové kalhotky s rychloupevňovacím pásem, které lze pužívat na denní i noční nošení, jsou vhodné i pro děti se střední až těžkou inkontinencí. Díky nové povrchové vrstvě Fell Dry™ mají ještě rychlejší absorpci a udrží tak pokožku déle suchou. Více informací naleznete zde.